5. Geleneksel Bowling Turnuvası

Meslektaşlarımız ve ailelerinin katılımıyla “5. Geleneksel Bowling Turnuvası”nda buluştuk. 
COVID-19 nedeniyle geçtiğimiz yıllarda gerçekleştiremediğimiz Bowling Turnuvamızda yeniden bir araya gelmek; sosyalleşmenin, dayanışmanın, ekip ruhunun ve yarışma heyecanının önemini bir kez daha hatırlattı. Büyük bir çekişme içerisinde geçen Turnuva’da 7 takımın oyuncuları stres atıp eğlendi.
Renkli görüntülerin sahne olduğu Turnuvada; Ayhan AYDIN, Emre KORKUT, Gökhan ÖZDEMİR ve Nuri Erdem EKİNCİ’nin oluşturduğu “Adamlar” Takımı birinciliği, Onur ÖZTÜRK, Fevziye GÖÇER, Hüseyin TIĞLI ve Mustafa ULUTAŞ’ın oluşturduğu “Bilemedim” Takımı ikinciliği, Kamer AYDIN, Ümit ÖNGÜN, Canan DEMİR ve ÖZGÜN TÜRE’nin oluşturduğu “Aktarya” Takımı üçüncülüğü elde etti. Kadınlarda Kamer AYDIN, erkeklerde ise Muzaffer BADEM en fazla sayı yapan oyuncular oldu. 
Dernek Başkanımız dereceye giren takımlara ve sportif faaliyetlere olan ilgilerini arttırmak amacıyla çocuklarımıza madalyalarını takdim etti. 
5. Geleneksel Bowling Turnuvamızı gerçekleştirdiğimiz Kentpark “Rolling Ball Bowling”a ev sahipliği ve misafirperverliği için teşekkür ediyor, ilerleyen günlerde gerçekleştireceğimiz organizasyonlarda meslektaşlarımızla yeniden bir arada olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazar: Haberler
Tarih: 3/6/2023