Genel Kurul Bilgilendirme

Değerli Üyemiz

Bildiğiniz üzere Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği 2009 yılında kurulmuş, kuruluşundan bu yana gönüllülük esasıyla çalışan üyelerinin kıymetli katkılarıyla güçlü bir noktaya gelmiştir. Gelinen noktada güçlü bir örgüt yapısı ve mesleğe aidiyet duygusunun artırılması için birçok adımlar atılmış ve kazanımlar sağlanmıştır. Üyelerimizle birlikte bu kazanımların sürekliliğinin sağlanması güçlü bir dernek yapısının olmazsa olmazlarındandır.

Dernek faaliyetleri dinamik bir süreç olup her zaman iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Gönüllülük esasıyla yürütülen ve bir bayrak yarışı olan bu faaliyetler mesleki örgütleme çerçevesinde hem mesleğe hem de bireye fayda sağlamaktadır. Daha güçlü ve kurumsal bir yapıya ulaşma hedefiyle yola çıkılan bu süreçte yönetim kurulunda görev almak isteyen meslektaşlarımızın katkıları oldukça değerlidir.

Derneğimizin yeni dönem genel kurulu 2023/Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu çerçevede, yönetim kurulunda yer almak isteyen ya da kendi listesiyle aday olmak isteyen meslektaşlarımızın info@sguder.org.tr adresinden e-posta ile iletişime geçerek bildirimde bulunması önem arz etmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.
Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu

 

 

 

Yazar: Haberler
Tarih: 24/3/2023